درباره ما

آنچه ما را متمایز می کند


دانش محور

مهم ترین مزیت ما برخوداری از دانش برای کار با کودکان می باشد. کادر تحصیل کرده در رشته های روانشناسی، استفاده از روانشناسان مجرب برای کودکان و والدین، اخذ مدارک سازمان بهزیستی کشور، آموزش مستمر روش آموزشی "های اسکوپ"، تهیه مطالب آموزشی برای مربیان، والدین و کودکان از جمله فعالیت های ما می باشد.

آموزش غیرمستقیم

در تمام کشورهای دنیا آموزش رسمی و مستقیم کودکان از سن پنج سالگی شروع می شود. این مهم به دلیل اثرگذاری پایین آموزش مستقیم برروی این کودکان می باشد. به علاوه آموزش مستقیم موجب خستگی کودکان زیر پنج سال می شود. از این رو آموزش به صورت غیر مستقیم و از طریق بازی، هم بازی ها و اسباب بازی ها روش اصلی ما می باشد.

مهارت های زندگی بهتر

در کنار نظام جاری آموزشی، پرورش مهارت های عملی و ذهنی کودکان برای زندگی بهتر با روش آموزشی "های اسکوپ" هدف ما می باشد. این مهارت ها شامل بهبود عملکردهای فیزیکی، افزایش خلاقیت و هوش کودکان، افزایش اعتماد به نفس و استقلال فکری و نحوه تعامل صحیح با جامعه می باشد.

برنامه ریزی آموزشی

اهداف آموزشی ما برای هر سال مشخص می باشد. بر اساس این اهداف برنامه ریزی سالانه، ماهانه، هفتگی و روزانه انجام گرفته است. این برنامه بر طبق روش آموزشی "های اسکوپ" می باشد.

مجوز فعالیت

مهدکودک آشیانه مهر در تاریخ نوزده اسفند ماه هزار و سیصد و نود چهار از اداره کل بهزیستی استان تهران مجوز فعالیت با شماره 100470857 دریافت کرده. آشیانه مهر از تاریخ اول اردیبهشت ماه هزار و سیصد و نود و پنج رسما شروع به فعالیت نموده است. مدیریت مهدکودک به عهده سرکار خانم کشته می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناسی روانشناسی کودکان استثنائی بوده و سابقه فعالیت در سایر مهدهای کودک را دارند.

محیط مهدکودک

ما تمام سعی خود را به کار گرفته ایم تا محیط امن، سالم و پویا برای کودکان مهیا کنیم. استفاده از ابزارها و وسایل بهداشتی و ایمن مطابق با استانداردهای سازمان بهزیستی کشور، ایجاد فضاهای باز و ایمن برای تحرک بیشتر کودکان و استفاده از وسایل امنیتی برای مشاهده و کنترل تمام فضاهای داخلی موجب ایجاد چنین فضایی شده است.

علاوه بر استفاده از فضاها و تجهیزات بهداشتی و ایمن برای ایجاد فضایی مناسب، انتخاب کارکنان جوان، تحصیلکرده و با انگیزه نیز موجب پویایی بیشتر محیط آموزشی خواهد شد. تمام کارکنان جوان ما مدارک لازم از سوی سازمان بهزیستی کشور را دریافت نموده و برطبق سیستم آموزشی "های اسکوپ آموزش دیده اند. ما برای ایجاد محیطی شاد و صمیمی در انتخاب کارکنان عوامل متعددی را مورد ارزیابی قرار داده و تاکید زیادی روی نحوه رفتار آنان داشته ایم.

آلبوم ما را ببینید

  • مراقبت و آموزش جدایی ناپذیرند. مراقبت خوب لازمه آموزش و آموزش خوب لازمه مراقبت است.

    رودلف اشتاینر
  • بهترین مربی مهدکودک یا پیش دبستانی کسی است که بتواند فضای خانه را در مهد یا پیش دبستانی ایجاد کند.

    رودلف اشتاینر
  • در مسیر آموزش هر کودک راه خود را کشف می کند.

26655044

09026655045